Маленькі ерудити в гостях у бібліотеці

Print

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Вівторок, 11 грудня 2018 11:44

138 грудня учні 4 класу школи №3 завітали до бібліотеки на ознайомлення.

Бібліотекар Митник Марія почала знайомство з бібліотекою загадкою Г. Чубач: «Всім про все вона розкаже і малюночки покаже. Усіх розуму навчить, хоч сама завжди мовчить». Діти хором відповіли, що це книга.

Про книгу й почалася розмова. Учні активно та цікаво розповідали про те, які книги читають, які книги є в них вдома та як і хто їх їм читає. Кожна дитина висловила свою думку, обговорюючи питання «Для чого потрібні книги?» Цікаво дітям було ознайомитися та погортати дитячі журнали, що надходять до бібліотеки.

Бібліотекар розповіла, як влаштована дитяча бібліотека: про абонемент, читальний зал та ігрову кімнату, про заходи, що відбуваються у бібліотеці.

З новими читачами бібліотекар поділилася секретами своєї професії, адже дітей дуже цікавило, як знайти потрібну книжку. Митник Марія пояснила, що у кожної книги є свій номер, який складається з букв та цифр. Це – шифр книжки. За цим шифром можна дізнатися адресу книжки: поверх і поличку, де вона зберігається. В ящиках- каталогах зберігаються картки з назвами та шифрами всіх книжок.

На кожного читача заводиться формуляр, у якому бібліотекар записує назву обраної читачем книги. Книжки у бібліотеці живуть довго, ними користується велика кількість читачів, тому треба дотримуватися Правил поводження з книгою. Тоді вона довгий час буде залишатися приємною для читання.

Дотримуйтесь таких правил:

  • Брати книгу чистими руками.
  • Книги потрібно читати акуратно гортаючи сторінки, не слинити пальців.
  • Користуватися закладками.
  • Не читати книгу під час їжі, не малювати в ній.

Наприкінці заходу дітям дали вільний час, і вони обрали собі у ігровій кімнаті розваги до смаку.

13_0113_03

13_02