Майстер-клас «Великодня писанка»

Print

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Понеділок, 22 квітня 2019 11:46

3016 квітня в центральній бібліотеці для дітей відбувся майстер-клас «Великодня писанка».

Дітям запропонували зробити до світлого Великодня, свята, якого чекають усі християни світу, одразу дві саморобки: віночок з писанок, яким можна прикрасити оселю, та писанки, які можна покласти у святковий кошик.

Були підготовлені заздалегідь шаблони для виготовлення віночка з писанок: круг, який стане основою майбутнього віночка, та шаблони писанок. Писанки можна вирізати з кольорового картону чи з залишків від шпалер, чи з пакувального паперу для подарунків. Чим яскравіше папір – тим яскравіше виходить віночок! Вирізаємо за шаблоном писаночки (12-14 штук) і наклеюємо їх почергово на круг. Коли всі яєчка наклеєні, пробиваємо дірочку і зав'язуємо стрічку. От і все! Прикрашаємо оселю!

Далі діти взялися за декупаж головного символу Великодня. Для роботи дітям підготували порожні яйця, серветки з малюнками яскравих квітів, клей.

Діти обирають серветку, відділяємо ніжний шар. Вирізаємо потрібний малюнок. Далі накладаємо малюнок, змазуємо поверху клеєм, що розведений наполовину з водою. Розгладжуємо пензликом складочки та даємо висохнути.

Красиве та святкове яєчко готове – справжній шедевр своїми руками!

Гарного Великодня!

Нехай яскраве світло Великоднього свята осяє весь світ, дарує надію, радість і щастя людям. Нехай душа кожного в цей день іскриться вірою, помисли — добром, а серце — любов'ю.

Фотомоменти заходу