Бібліотечний чемпіон. 10+

Print

Новини,

Акції та конкурси,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Субота, 16 липня 2016 21:40
Бібліотечний чемпіон. 10+

Центральна бібліотека для дітей проаналізувала читаність відвідувачів за два літніх місяця. Бібліотечними чемпіонами стали читачі, які прочитали 10 і більше книжок.

Вітаємо! Так тримати!

Цікаве про читання

Учені, провівши цікаве дослідження на 6 тисячах європейців, довели зв'язок між ставленням людей до книжок у дитинстві й рівнем зарплати у дорослому віці: люди, які у дитинстві читали із захватом, заробляють – незалежно від своєї професії – на 21% більше, ніж байдужі до книжки.

Психологи пояснюють це так: книжка не лише робить людину грамотнішою, розвиває її фантазію, мислення, логіку, а й призвичаює зосереджувати увагу та приймати правильні рішення. Причому дуже важливо, щоб любов до читання розвинули саме в дитинстві. Той, хто не оцінив смаку читання на цьому етапі життя, вже навряд чи стане книголюбом. Утім іноді, щоб змусити себе читати, підліткові потрібно мобілізувати всю силу волі. І це – неоціненна риса характеру, яку в людях виховує книжка. Тож не дивно, що в дорослому віці книголюби досягають фінансового успіху.

Бібліотечні чемпіони говорять про книжку та читання

01

Винарчик Христина, школа № 21, 6 клас

«Це для мене – рекорд, що я прочитала таку кількість книжок. Найбільше зацікавили дві книжки: «Неймовірні пригоди Івана Сили» О. Гавроша, «Пригоди Шерлока Холмса» Конан Дойля»

02

Буник Тетяна, гімназія №2, 2 клас

«Читати люблю. З усіх прочитаних книжок найбільше вразила «Енн з Зелених Дахів» Монтгомері»

03

Князюк Оля, Київська інженерна гімназія, 8 клас.

«За читанням я відпочиваю. Подобається не все, що потрапляє до рук. Буває і таке, що полишаю книжку не дочитавши. За останній час не залишили байдужими таки книги: «Парфюмер» Зюскінда та «Кульбабове вино» Бредбері »

04

Бурдейчук Вікторія, школа № 11, 5 клас

«Люблю читати казки. У мене вдома багато великих книжок з казками»

05

Микитюк Діана, школа № 11, 7 клас

«Для мене читання – це щоденна потреба. Це і джерело інформації і гарне проведення часу»

06

Білий Влад, школа № 21, 8 клас.

«Зараз дуже цікавлюся технічною літературою. В журналах багато статей про комп'ютерні програми, про космос, про технічні розробки. Все це я з задоволенням читаю»

07

Ємчук Анна, гімназія № 2, 1 клас

«Люблю читати різні книжки: пригодницькі, казкові оповідання, фантастичні. Без книжки я не можу жити»

Бажаємо всім цікавого читання!

Ми впевнені, що на книголюбів чекає успіх!