Чарівний світ Гаррі Поттера

Print

Новини,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Понеділок, 03 квітня 2017 10:36

garri_potterЗустріч шанувальників творів Джоан Ролінг «Чарівний світ Гаррі Поттера» зібрала у центральній бібліотеці для дітей читачів різного віку з усього міста.

18 чарівників і чарівниц з перших хвилин своєї присутності у бібліотеці поринули у світ поттерівського роману. Адже все у бібліотеці цього дня нагадувало сторінки улюбленої книги. Зали та кімнати бібліотеки , окремі куточки перетворилися на «Великий зал», «Кімнату зіллєваріння», «Заборонений ліс», «Рятуй, кімнату!», «Кімнату солодощів Зонко». Голосом нашої читачки Світлани Пономаренко Розподільчий капелюх зустрічав гостей бібліотеки, одразу направляючи гостя в один із чотирьох гуртожитків Хогвартса. Чарівники одягали шалики, що показували приналежність до одного з гуртожитків, і продовжували знайомитися з Великим залом Хогвартса. Фотографувалися, впізнавали чарівні речі, які були розміщені на столах.

Розважальна програма була побудована на іграх, пов'язаних з романами про Гаррі Поттера. Ігри «Квіддич», «Сито спогадів», «Чарівні речи заговорили», «Упорядкуй твори про Гаррі Поттера», «Квест» передбачали знання творів, фантазію та логіку учасника. «Левітація», «Намалюй капелюх Дамблдора», «Дешифрувальник» - кмітливість та вправність. Усі були налаштовані тільки на перемогу, тому було гаряче й весело у залі. Чарівники Хогвартса захопилися змаганнями, вільно висловлювали свої думки, почуття та проявили добрі знання романів про Гаррі Поттера.

А ще були перерви на солодощі тітоньки Зонко, на напої з кімнати «Зіллєваріння», на фотографування з Сортувальним капелюхом та біля цегляної стіни платформи 9 3/4.

Було круто! Діти залишали бібліотеку с часточкою чарівного світу у душі та з вірою, що «добро завжди перемагає, незважаючи на обставини і важки перепони».