Леся Воронина. Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру

Print

Новини,

Знайомтесь: книжка!

Автор: Леся Воронина   
Леся Воронина. Суперагент 000. Таємниця золотого кенгуру

До нової книжки Лесі Ворониної увійшли детективні повісті: «У пащі крокодила», «Пастка у підземеллі», «Таємниця підводного міста», «У залізних нетрях» і «Таємниця золотого кенгуру».

Герой цих повістей — нездоланний Суперагент 000 Гриць Мамай — розплутує найзагадковіші злочини, перемагає найпідступніших ворогів і рятує світ від неминучої загибелі, викривши міжнародну терористку бабусю-ніндзя. Книжка зацікавить не лише дітей та підлітків, а й їхніх батьків, бабусь та дідусів, адже вона сповнена блискучого гумору та іронії. Для молодшого та середнього шкільного віку.

Леся Воронина – головний редактор журналу «Соняшник». Літературні псевдоніми: Гаврило Ґава, Ніна Ворон, Олена Вербна. Під псевдонімом Гаврила Ґава написала понад сто сюжетів коміксів, що вподовж 13 років з'являлися на сторінках журналу «Соняшник».

В жовтні 1994 – березні 1995 р. працювала в Канаді за запрошенням Міністерства освіти над освітнім проектом «Нова» для двомовних україно-англійських шкіл. Коли за півроку повернулася до Києва, схотіла написати іронічний детектив-пародію. Так з'явився «Суперагент 000». Збирається писати сценарій за цим твором.