День захисту дітей у бібліотеці

PDF Print E-mail

Новини,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Четвер, 02 червня 2016 00:12
Літній табір

1 червня, в День захисту дітей, центральна бібліотека для дітей приймала загони літнього оздоровчого табору початкової школи №26. Сонячний настрій літа випромінювало кожне обличчя. Малеча ділилася планами на літо, читала вірші, співала – раділа можливості відпочити, подорожувати й ... більше читати.

Про важливість читання влітку, про те, як вести щоденник читача розказувала діткам бібліотекар Атаманюк Леся Володимирівна.

Літній оздоровчий табір початкової школи №26

Читання влітку

Бібліотека запрошує читачів та чекає на читацький бум влітку!

На канікулах читацький настрій не відпочиває: можна читати зранку і ввечері, вдома і на галявині, у бабусі і на відпочинку. До своїх пригод додавати ще пригоди книжкові, які також стають трішечки і твоїми. А ще читання влітку допоможе тобі у навчанні. Якщо хочеш мати гарні оцінки – готуйся заздалегідь. Читання – найкраща допомога самому собі. У вересні будеш краще читати, писати, розповідати, адже читання поліпшує пам'ять, збільшує словниковий запас, виховує зосередженість та поліпшує грамотність.

Бібліотекарі запрошують до книжкового дому всіх дітей міста. Для вас, діти, у бібліотеці діють книжково-ілюстративні виставки, створені списки рекомендованої та додаткової літератури за віком, у бібліотечних залах можна цікаво провести час за створенням цікавих речей власноруч, подивитись мультфільм, почитати вголос чи продекламувати вірш.

Дружити з бібліотекою – це круто!

Книжково-ілюстративна виставка до Дня захисту дітей

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Віктор Терен Хлопчик з планети «Ч» та Вогняні Пси

xlop_z_planetyНова книжка відомого письменника Віктора Терена містить три повісті

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер