Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об'єднань і організацій, в останню неділю червня Україна відзначає День молоді.
День молоді — це свято творчості й натхнення, енергії і запалу, пізнання і самоствердження, любові і романтики.
Юність і молодість — це не тільки прекрасні періоди в житті кожної людини, але ще й особливий стан душі. Це час дерзань, пошуків, відкриттів і реалізації найсміливіших сподівань.
Сьогоднішні школярі, студенти, молоді робітники, підприємці, науковці будуть визначати шляхи розвитку країни.
Від щирого серця вітаємо усіх незалежно від віку та пройденого шляху із Днем молоді.
Сучасні і освічені, ви – сьогодення нашої держави і його майбутнє. Ваша невичерпна енергія і завзяття, оптимізм і наполегливість знаходять втілення у всіх сферах життя: у науці, спорті, мистецтві, бізнесі та виробництві, в громадській та політичній діяльності.
Сьогодні, як ніколи, нашій країні потрібні Ваші успіхи, Ваш оптимізм, віра в майбутнє і прагнення до кращого. Потрібні саме ті якості, які властиві молодості і молодим.
Бажаємо усім молодим міцного здоров'я, успіхів у навчанні і роботі, творчої енергії, незалежних думок та сил, щоб втілити в життя все до чого Ви прагнете!
20 речей, які варто знати молоді
- Молодість має один суттєвий недолік – відсутність досвіду. Проте є речі, які варто засвоїти. І чим швидше ви їх зрозумієте, тим швидше ваше життя стане якіснішим.
- Світ хоче, аби ви залишалися тупими. Чим тупіша людина, тим простіше продати їй товари та послуги
- Не варто сліпо вірити в освітню систему. Навчальна програма застаріла у перший же день вашого навчання. Виняток становлять фундаментальні програми, але лише у точних науках.
- Читайте без упину, читайте якомога більше. Ви ніколи не знаєте, коли вам стануть у пригоді нові знання, але ви будете набагато краще підготовлені до життєвих несподіванок. Книга на тиждень – ви це зможете!
- Навчіться спілкуватися. Уникати людей, вважаючи їх недостойними свого спілкування, означає не знайти клієнтів, друзів чи роботу в подальшому житті. Шукайте у людях те, що вам подобається.
- Бути сором'язливим – пуста трата часу. Не дайте емоціям керувати процесами прийняття рішень.
- Якщо вам щось не подобається у стосунках з іншою людиною – то у разі вашого розриву це «щось» і буде причиною.
- Якомога більше спілкуйтеся з людьми, старшими для вас. Намагайтеся зрозуміти їхню систему цінностей, їхній кругозір та логічні зв'язки між обстановкою та рішеннями.
- Знайдіть людей, якими можна захоплюватись, і намагайтесь їх перевершити.
- З часом люди стають консервативніші. Якщо хочете робити ризиковані речі – робіть їх, поки ви молоді. Реформаторство – це наслідок відсутності знань, а не фокусу.
- Не витрачайте гроші на дурниці: накопичте їх для чогось цінного. Це також навчить вас витрачати гроші і в бізнесі: з розумом і заради мети.
- Обираючи між витратою грошей на речі або враження, обирайте враження. Радість від вражень та спогадів набагато вища.
- Після того, як ви навчилися економити, навчіться заробляти.
- Навчиться програмувати. Не хочете програмувати – навчиться робити що-небудь руками, щоб можна було виготовляти щось корисне.
- Не набирайте зайвої ваги у молодості. Це скоротить ваше активне життя на 10-20 років.
- Навчиться готувати. Найкращий час для роздумів над чимось – коли ви нарізаєте інгредієнти для салату чи супу.
- Спіть вдосталь уночі. Нестача сну сильно впливає на прийняття ваших рішень.
- Записуйте свої справи. Пам'яті недостатньо, наскільки б фантастичною вона не була.
- Майте велику мрію. Бути гнучким добре, але без мрії це може перетворитися у біг по колу.
- Станьте фахівцем своєї справи перед тим, як змінювати сферу діяльності. Хороший керівник також повинен бути хорошим фахівцем.
- Не намагайтеся виправляти людей. Шукайте тих, хто ще не зіпсувався.
|