Відкриття гуртка "Грайлики-читайлики"

PDF Print E-mail

Новини,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Четвер, 02 березня 2017 17:12

graijlyky1 березня центральна бібліотека для дітей приймала школярів молодших класів школи № 21. Діти завітали на відкриття гуртка «Грайлики-читайлики», який розташувався у читальній залі молодшого відділу.

Бібліотекарі створили для дітей усі умови для гарного відпочинку. Обладнали зручне килимове ігрове поле, на якому можна грати у будівельно-конструктивні ігри. На килимку також можна погратися у машинки та заодно згадати правила дорожнього руху. Можна пофантазувати, усамітнившись у кольоровій цирковій палатці чи в палатці-хатинці, а можна й справжню виставу влаштувати.

Любителям малювання також знайшовся гарний куточок: невеличкі зручні столики та стільчики, що розташувалися у протилежній стороні читальної зали. За бажанням можна вибрати любі засоби для малювання: кольорові олівці, фломастери, фарби. Є навіть дошка й кольорова крейда.

Проте саме з читання розпочинається зустріч дітей в оновленій читальній залі. Бібліотекар Атаманюк Леся Володимирівна влаштовує гру «Назви казкового героя ». Діти по черзі, не повторюючись, називають казкових героїв. Радіють, що жоден не схибив, назвав свого героя. А далі діти разом з Лесею Володимирівною згадують одну з найперших своїх казок «Колобок». Не просто згадують, а пробують розіграти за допомогою паперових ляльок. Всім цікаво, захоплююче! А далі був вільний час на ігрових майданчиках. Було захоплююче! А як? Дивиться у фотоматеріалах!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Мар'яна Князевич Шустрик

shustrykМама Лиска завжди застерігала маленького Шустрика: «Ніколи-ніколи не виходь з дому сам,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер