Дні Шевченка в бібліотеці

PDF Print E-mail

Новини,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
П'ятниця, 10 березня 2017 21:15

dni_tarasa9 – 10 березня у центральній бібліотеці для дітей проходили Дні Шевченка. Виставка «Думи і мрії Тараса» знайомила відвідувачів з новими виданнями творів Тараса Григоровича, з маловідомими сторінками біографії поета.

Слово Кобзаря в ці дні звучало в усіх залах бібліотеки. Лунав Шевченків вірш тихо і звучно, заклично й душевно. Молодь читала сама й слухала інших. В перервах між читцями звучав пісенний «Кобзар».  Відвідувачі ознайомилися з компакт-диском із 157 творами на слова Шевченка. Це заповітний творчий доробок диригента Павла Муравського та грандіозний за суспільною значущістю проект. Пісні з компакт-диску звучали протягом Шевченкових днів.

Привертала увагу дітей виставка «З Шевченківським «Кобзарем» у майбутнє», на який були представлені «Кобзарі», видані у різні роки. З цікавістю дорослі і діти розглядали різні за розміром збірки, дивились на рік видання, на художнє оформлення. Звертали увагу навіть на якість паперу та шрифт.

Читачі бібліотеки долучилися до слова Шевченка, яке було представлено в різних творчих проявах: в видавничій справі, в декламації, в музиці, в академічному та хоровому  співу, в малюнках дітей та ілюстраціях художників.

procytaj_virhs

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Маргіт Ауер Школа чарівних тварин. Повний відпад!

shkola_zarivnyx_tvarynЧетверта книжка з серії «Школа чарівних тварин» німецької письменниці Маргіт Ауер із чарівними та кумедними ілюстраціями Ніни Дуллек,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер