Віртуальна подорож до глибин океану

PDF Print E-mail

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Вівторок, 18 липня 2017 16:22

virtual_318 липня 32 читачів центральної бібліотеки для дітей вирушили у подорож до глибин океану.

Мандрівка передбачала три аспекти пізнання підводного світу: класичне, творче й віртуальне. Книжковою виставкою «Я пізнаю світ» та розповіддю бібліотекаря розпочалось пізнання підводного світу через слово та книгу. Бібліотекар розповіла присутнім про книжки, які розкривають таємниці підводного світу; в яких можна дізнатися про захоплюючий світ рослин та зустріти казково кольорових риб, морських велетнів і дивних створінь, що живуть у водних глибинах. Великі й детальні ілюстрації книжок, що були представлені на книжковій виставці, повели читачів у чудовий й захоплюючий світ підводного царства. Проте оживаючі розмальовки та окуляри віртуальної реальності надали дітям неймовірно яскравий спектр нових відчуттів. Діти опинялися у двох місцях одночасно, відвідуючи вигаданий світ та відчуваючи себе його частиною. Миттєво переміщалися, одягаючи окуляри віртуальної реальності, у підводний світ, на глибини морів та океанів, бачили морських мешканців, намагалися їх погладити чи злапати, а від морських велетнів сахалися. Було багато сміху й руху, захоплення й зацікавленості!

Якщо вам здається все це вигадкою, тоді ви нічого не знаєте про окуляри віртуальної реальності, і ми запрошуємо вас на наші заходи. Приходьте, щоб пізнати світ глибше та цікавіше.

Фотоматеріали з заходу

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Маргіт Ауер Школа чарівних тварин. Повний відпад!

shkola_zarivnyx_tvarynЧетверта книжка з серії «Школа чарівних тварин» німецької письменниці Маргіт Ауер із чарівними та кумедними ілюстраціями Ніни Дуллек,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер