До відкриття Всеукраїнського тижня дитячого читання

Новини,

Акції та конкурси,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Тиждень дитячого читання

26 березня 2012 року о 14.00 у приміщенні центральної бібліотеки для дітей відбулося свято читачів «Кораблі думки, що мандрують хвилями часу», присвячене відкриттю Всеукраїнського тижня дитячого читання.

Чупрунова У.Г., головний методист управління освіти з бібліотек, Томілова Л.І., бібліотекар читального залу центральної бібліотеки для дітей, привітали учасників дійства з початком Всеукраїнського тижня дитячого читання. А далі зал був у розпорядженні читачів – учнів 7-х класів різних шкіл міста. Вони зібрались тут для того, щоб поспілкуватися з однолітками про прочитані книги, презентувати найулюбленіший твір та власну ілюстрацію до нього. Діти проявили надзвичайну зацікавленість до всього, що відбувалося: знайомилися один з одним і з бібліотекою, уважно слухали виступаючих, роздивлялися малюнки-ілюстрації. Виступи-презентації були дуже цікаві і артистичні, щирі і відверті. Улюбленому герою присвячували власні вірші, улюблені книжки надихали на створення власних творів, тут то впевнено, то мрійливо звучала скрипка і було дуже багато малюнків-ілюстрацій: яскравих і чорно-білих, виконаних фарбами і кольоровими олівцями. Своїми враженнями про почуте і побачене поділилася запрошена на свято художниця і поетеса Ірина Тарновецька–Мороз. Вона розповіла присутнім про свій творчий доробок у царині мистецтва пензля і слова, ознайомила дітей з картинами і зачитала вірші з власної збірочки «Кольорові сни». З рук художниці учасники конкурсу отримали призи за кращий малюнок.

Зустріч принесла всім присутнім багато позитивних емоцій, світла і надій. На завершення учасникам побажали завжди залишатися такими розумними, творчими і читаючими.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Маргіт Ауер Школа чарівних тварин. Повний відпад!

shkola_zarivnyx_tvarynЧетверта книжка з серії «Школа чарівних тварин» німецької письменниці Маргіт Ауер із чарівними та кумедними ілюстраціями Ніни Дуллек,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер