Марафон читців «Іду з дитинства до Тараса»

Новини,

Акції та конкурси,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Марафон «Іду з дитинства до Тараса»

11 березня 2014 року в читальному залі старшого відділу проходив марафон читців «Іду з дитинства до Тараса», присвячений 200-річчю від дня народження великого Кобзаря.

Учні 1-б класу гімназії № 2 були глядачами і учасниками дійства водночас. Дитячий марафон «Іду з дитинства до Тараса» був поєднаний з Всеукраїнським незалежним проектом «Наш Шевченко».

Учасники марафону «Іду з дитинства до Тараса»

Бібліотекарі запропонували сплести учасникам свій вінок з Тарасових поезій і тим самим долучитися до проекту «Наш Шевченко». Кожен із присутніх запропонував власне прочитання творів Шевченка. А між виступами учнів вмикалися сюжети, які записані по всій Україні протягом року. Учні послухали і відчули, як сприймають та відтворюють поезії Шевченка представники різних професій, різних верств населення, людей різних за віком, але об'єднаних одним – любов'ю до Тараса Шевченка. Учні відчули, як їх голос приєднався до великого і могутнього голосу українського народу.

Читали, дивилися, слухали! З нами був Шевченко!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Маргіт Ауер Школа чарівних тварин. Повний відпад!

shkola_zarivnyx_tvarynЧетверта книжка з серії «Школа чарівних тварин» німецької письменниці Маргіт Ауер із чарівними та кумедними ілюстраціями Ніни Дуллек,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер