Великодня майстерня «Котилася писаночка» у бібліотеці

Новини,

Акції та конкурси,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Великодня майстерня «Котилася писаночка» у бібліотеці

У передсвяткові Великодні дні у бібліотеці працювала Великодня майстерня «Котилася писаночка». Куточок читального залу був облаштований для дітей, охочих зробити щось власноруч до Великодних свят.

На столах все необхідне для роботи: кольоровий папір, папір для малювання, олівці, фарби, фломастери, клей, ножиці, зразки робіт – все це розмаїття так і закликало читачів присісти та почати працювати. Так і сталося. Діти, завітавши до бібліотеки взяти книжку, залишалися в читальному залі. Кожен обирав роботу на свій смак. Творити можна було за власним уявленням чи скориставшись зразками, які знаходились на столах.

Поволі йшла робота: хтось розфарбовував, хтось малював, хтось створював вітальну листівку, хтось робив аплікацію. Тихенько велася розмова про різне, але й про писанку не згадати, працюючи над її оздобленням, було неможливо. І ось вже одна з «майстринь» - Галя, розмальовуючи яйце, промовляє: «Гарна писанка у мене, мабуть, кращої нема...». Віршик про писанку розказує з такою ж любов'ю з якою малювала. Потім інша підхопила естафету в читанні віршів. Натхненні роботою діти сердечно читали вірші, ділилися враженнями про свої роботи та оформили поличку з власноруч зроблених робіт.

Захотіли прийти ще. Великодня майстерня «Котилася писаночка» радо запрошує всіх!

Фотомиттєвості одного дня з Великодньої майстерні «Котилася писаночка»

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Марина Павленко Домовичок повертається

domovyhokЦікаво, а кумедний чоловічок подорослішав?

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер