Посвята в читачі

Новини,

Акції та конкурси,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Посвята в читачі

25 листопада 2014 року на молодшому відділі відбулася посвята в читачі. Учні 2-В класу школи № 21 прийшли до бібліотеки вперше. Провідний бібліотекар Атаманюк Леся Володимирівна зустріла нових читачів посмішкою та щирими вітаннями.

Дітям провели екскурсію відділами та книгосховищами, познайомили з історією виникнення бібліотек. Після цікавої подорожі бібліотекар поспілкувалася із майбутніми читачами. Вони розповідали про те, хто в дитинстві їм читав казки, коли і як вони навчилися читати самі, та які казки найбільше запам'ятали з дитинства. Потім була вікторина за народними казками. Леся Володимирівна відмітила, що діти добре знають казки, проте багато казок іще чекають на маленьких читачів на полицях нашої бібліотеки.

Наприкінці зустрічі діти були ознайомлені з бібліотечними правилами, дізналися, як поводитися із книжками, взятими на абонементі, та строками їх повернення. Кожен читач вибрав собі книжку та підписався на формулярі читача. Від сьогодні вони – читачі бібліотеки і несуть відповідальність за книжку!

Щасливого вам плавання, дорогі наші маленькі читачі, у бурхливому морі дитячої літератури!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Клаус Гагеруп Золота Вежа

solota_vezaЧасом з нашими рідними стається щось таке, чого не мусило статися. Щось болісне і трагічне.

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер