Закриття україно-польського проекту

Новини,

Акції та конкурси,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Закриття україно-польського проекту

13 липня 2015 року у бібліотеці відбулася зустріч – закриття україно-польського дитячого творчого проекту. Зібралися діти, які брали участь у майстер-класах та у виготовленні поробок для дітей у Польщі.

Куратор української частини проекту Томілова Ольга нагадала учасникам про задум проекту та про те, як він проходив у нас та в Польщі. Розказала про молодіжну організацію Ротаракт, про її благодійну спрямованість.Ольга подякувала колективу бібліотеки за сприяння у проведенні заходів та вручила подяку від Ротаракт Клубу Івано-Франківськ.

Діти згадали, як їм працювалося на майстер-класах, говорили, що набуті вміння знадобилися їм у школі на уроках праці та малювання. Дехто зізнався, що самостійно зробити мотанку не вдалося, а хтось навпаки так вправно навчився робити ляльки-мотанки, що робив їх навіть на подарунок.

А потім настала найхвилююча мить – передача дитячих сувенірів, які надійшли з Польщі для українських учасників проекту. Це картини та скриньки, які були посланням від дітей Польщі з бажанням розказати про свою країну.

Україно-польський творчий проект завершено. Ми дякуємо всім, хто долучився до проекту, за співпрацю: авторам проекту, організаторам, учасникам. Нам працювалося гарно, натхненно, цікаво. Ми надіємося, що проведені заходи надали дітям поштовх до творчості.

Чекаємо на нові проекти та зустрічі!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Марина Павленко Домовичок повертається

domovyhokЦікаво, а кумедний чоловічок подорослішав?

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер