Майстер-клас «Великодня листівка для воїнів АТО»

Новини,

Акції та конкурси,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Великодня листівка для воїнів АТО. Майстер-клас

16 квітня у Центральній бібліотеці для дітей відбувся другий майстер-клас із серії «Зустрічаємо весну» - виготовлення Великодньої листівки. Наближається Великдень. В це чудове світле свято хочеться привітати рідних, близьких та друзів листівками, зробленими власними руками.

Великодні листівки своїми руками – прекрасна ідея для такого презенту. У них можна написати побажання або напуття на майбутній рік. А дитячі вироби зберігаються батьками та близькими все життя.

Бецала Романа, майстриня з міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді, має багато ідей щодо виготовлення великодньої листівки. Сьогодні вона показувала дітям, як зробити чудову листівку, оздобивши її витинанками. Така листівка має дуже святковий вигляд. Вона поєднує в собі декілька кольорів, витинанку на великодню тематику та ажурні квіти. Зроблена дитячими руками, з великою любов'ю, вона стане талісманом для бійців АТО та принесе їм приємні хвилини родинного затишку. Діти виготовили листівки для воїнів з побажаннями миру, злагоди та найшвидшого повернення.

Учасники майстер-класу працювали старанно, виявляючи працелюбність, акуратність, бажання дарувати і робити приємне близьким людям. За час майстер-класу діти встигли зробити 29 листівок для воїнів АТО. Кожна листівка понесе позитивний емоційний заряд та великодні побажання від того, хто їх зробив.

Майстер-класи для дітей стали можливими завдяки старанням трьох організацій: ГО Ротаракт-клуб Івано-Франківськ, міського центру науково-технічної творчості учнівської молоді та центральної бібліотеки для дітей. Кожна з цих організацій внесла свій вклад в організацію та проведення цікавих заходів для дітей.Великодня листівка для воїнів АТО. Майстер-клас


 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Маргіт Ауер Школа чарівних тварин. Повний відпад!

shkola_zarivnyx_tvarynЧетверта книжка з серії «Школа чарівних тварин» німецької письменниці Маргіт Ауер із чарівними та кумедними ілюстраціями Ніни Дуллек,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер