«Великодня майстерня» у бібліотеці

PDF Print E-mail

Новини,

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Понеділок, 10 квітня 2017 12:06

welykodna_majsternja5 квітня в центральній бібліотеці для дітей стартував проект «Великодня майстерня». До 14 квітня у майстерні влаштовуватимуть різноманітні майстер-класи.

Існує стародавня народна традиція – навесні розмальовувати писанки. Писанка – символ народження нового життя, пробудження природи, сонця. Кожний її орнамент несе в собі глибоке значення. Бібліотекарі ознайомлять дітей з різними орнаментами писанок, з різними техніками створення писанок традиційних та сучасних.

Цього року діти, що завітають у майстерню, навчаться прикрашати оселю до Великодніх свят. Разом з бібліотекарями вони будуть власноруч робити різні святкові прикраси з паперу: листівки, крашанки, курчаток.

12 квітня дітки будуть вчитися робити крашанки із заздалегідь видутих яєць. Матеріалом для роботи будуть серветки (декупаж), різноманітні крупи, кольорові нитки.

Декорована писанка стане чудовим подарунком на свята, а також оберегом та прикрасою у домі і створить гарний весняний настрій!

А головне кожен учасник зможе зробити подарунки своїми руками для тих, кого любить!

Завітайте до нашої Великодньої майстерні!

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Маргіт Ауер Школа чарівних тварин. Повний відпад!

shkola_zarivnyx_tvarynЧетверта книжка з серії «Школа чарівних тварин» німецької письменниці Маргіт Ауер із чарівними та кумедними ілюстраціями Ніни Дуллек,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер