Майстер-клас «Малюємо ілюстрацію»

PDF Print E-mail

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Субота, 30 вересня 2017 19:42

kvitka30 вересня, у Всеукраїнський день бібліотек, до читальної зали дитячої бібліотеки зібралися читачі на майстер-клас з малювання ілюстрації.

Студентка коледжу мистецтв при Прикарпатському університеті Баб'юк Вікторія розказала присутнім про ілюстрації, їх шлях від давнини і до сьогодення, їх роль у сприйнятті прочитаного. Майбутня художниця-ілюстратор ознайомила дітей з власними роботами. Почула, як сприймають її роботи та що бачать у її малюнках присутні.

Бібліотекар Томілова Лілія розказала про сучасних художників-ілюстраторів. Діти порівнювали ілюстрації одного й того ж твору, зроблені різними ілюстраторами.

Отже й присутнім читачам пропонувалося проілюструвати оповідання. Для роботи з текстом була обрана книжка сучасної дитячої прози «Зросла собі квітка»: оповідання «Звідки взялися соняшники» М.Пастушенко та уривок з оповідання Д.Матіяш «Квітка-соняшник».

Маша Пастушенко – наймолодша оповідачка збірки "Зросла собі квітка", авторці тільки 7 років, і писати вона поки ще не вміє. Вона розказувала, а мати записувала це оповідання. Цікаво, як проілюструють його наші читачі?

Прослухавши текст оповідання, учасники майстер-класу взялись до роботи. У кожного був власний творчий підхід до того, як зобразити почуте. Баб'юк Вікторія допомагала кожному з малюванням чи відтворенням задуманого на папері. Отож незабаром кожен зміг розказати про свою ілюстрацію. У всіх вийшло дуже гарно, адже кожен малював від серця. А Вікторія кожен малюнок одразу «записала» у певний художній стиль: авангардизм, експресіонізм, натуралізм, мінімалізм, народний.

Дивіться й ви!

Фотоматеріали з події

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Маргіт Ауер Школа чарівних тварин. Повний відпад!

shkola_zarivnyx_tvarynЧетверта книжка з серії «Школа чарівних тварин» німецької письменниці Маргіт Ауер із чарівними та кумедними ілюстраціями Ніни Дуллек,

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер