Зустріч з книгою Бодо Шефера "Пес на ім’я Мані"

PDF Print E-mail

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Четвер, 04 квітня 2019 12:22

22_223 квітня в центральній бібліотеці для дітей в рамках Всеукраїнського тижня дитячого читання відбулася зустріч учнів 7-х класів школи-ліцею № 13 з книгою Бодо Шефера «Пес на ім'я Мані».

Автор книги Бодо Шефер говорить, що «те, чи вміє людина обходитися з грошима, з'ясовується у дуже ранньому віці». Говорити про гроші з дітьми допоможе книжка «Пес на ім'я Мані». Саме ця книжка навчить дітей правильно поводитися з грошима. Вона дуже повчальна і добра, а історія про дівчинку і собаку, яка вміла говорити і тому допомагала хазяйці правильно розподіляти кошти, має на дитину дуже сильний мотивуючий вплив.

Зміст книги сприймається легко, адже елементи фантастики захоплюють. І навіть складні фінансові теми сприймаються легко та зрозуміло, адже до кожного корисного правила наводяться не аргументи, а цікавий образ. Окрім того, книга вчить не лише використовувати гроші, а й вірити у себе.

Під час заходу учні у процесі ігор ознайомилися з валютами різних країн світу, пізнавали історію України за малюнками на українських банкнотах, дізналися про процес виготовлення паперових грошей та професій до них дотичних.

Було пізнавально.

Фотоматеріали заходу

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Ульф Старк. Сікстен

sixtenСікстенові батьки розлучилися, тож тепер хлопчик із татом живуть лише вдвох і щосили намагаються вдавати, що їм дуже весело.

Детальніше...

Опитування №11

Що читаєш влітку?

Літературу за шкільною програмою - 24.2%
Додаткову літературу - 33.3%
Обидва варіанти - 42.4%

Всього голосів: 33
голосування за це опитування закінчилось на: 31 серп. 2019 - 00:00
Електронний каталог
Віртуальна реальність
Переможець конкурсу