Галина Пагутяк. Королівство

PDF Print E-mail

Новини,

Знайомтесь: книжка!

Автор: Галина Пагутяк   
Галина Пагутяк. Королівство

Мама саме була у відрядженні, коли почались усі ті дива. Спершу з'явився хлопець, який перекидався лисом, а був Принцом. Тоді наш кіт Фелікс заговорив. Зрештою відьми і все товариство Книголюбів намагались викрасти книжку, яка виявилась чарівною. А далі... далі з'ясувалось, що це тільки початок пригод і що від мене залежить доля Королівства.

Сюжет книги динамічний і справді захоплює. Ненав'язлива, проста мова, харизматичні герої – все це створює атмосферу справжньої казки. Письменниця передала атмосферу Львова настільки яскраво, що здається, одразу можна буде впізнати місця, описані нею в книзі. Характери персонажів, їхні побут, життя – і тут так чи інакше непомітно вплітається древнє місто. Книга дуже реалістична. Життєві дороги багатьох героїв далеко не всипані перлами. Вони стикаються з необхідністю боротися за своє існування. Це стосується як головної героїні, мама якої працює у дитячому видавництві, так і сантехніка Мортіуса, який підробляє журналістом. Наша реальність, інколи жорстока та рутинна, у книжці прикрашається тиграми на балконі, вампірами-філософами, довгомудиками, з'їдликами, балакучими котами. Не обійшлося і без відьом. Хоча особливістю твору можна назвати те, що тут немає абсолютно поганих чи хороших персонажів.

Головна героїня – смілива та вольова дівчинка Люцина. Спочатку вона здається замкнутою, слабкою. Але поступово перед читачем розкривається справжня сутність дівчини. Переборюючи різноманітні перешкоди на шляху до омріяного світу, вона разом з друзями показує приклад наполегливості, віри у поставлену мету.

«Книги відкривають перед людиною незвідані світи», – сказав Бенджамін Дізраелі. Саме це зробило для своїх читачів і «Королівство».

 

Коментарі 

 
+1 #5 Христя 12.11.2017 19:57
Дякую , дуже допоміг опис :roll: тому що прочитати книгу до кінця не встигаю :oops:
Цитувати
 
 
0 #4 Влад 07.11.2017 10:36
Класний текст мені сподабався :lol:
Цитувати
 
 
+9 #3 ден 06.11.2017 16:17
привіт читачам,треба щось робити ,а то сучасну літературу фіг найдеш безкоштовно!!! :-x :-| :sad: :cry: :-?
Цитувати
 
 
+5 #2 Диана 05.11.2017 12:17
:-| :-|
Де знайти цю книгу я зайшла на сайт там тільки за гроші а де знайти це
просто жах
Цитувати
 
 
-6 #1 Настя 14.04.2016 13:09
Книга дуже цікааа
Цитувати
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Знайомтесь: книжка!

Клаус Гагеруп Золота Вежа

solota_vezaЧасом з нашими рідними стається щось таке, чого не мусило статися. Щось болісне і трагічне.

Детальніше...

Опитування №11

Чи є для Вас родинне читання радісною подією сімейного спілкування?

Так - 88.9%
Ні - 11.1%

Всього голосів: 9
голосування за це опитування закінчилось на: 07 трав. 2016 - 21:11
Банер