"Віталія Савченко-дітям"

PDF Print E-mail

Останні новини

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   
Понеділок, 14 червня 2021 14:15

savzenko_2021Уже традиційно, у четвер, в гості до центральної дитячої бібліотеки

завітала чарівна гостя – казкарка Віталія Савченко. Запрошуємо маленьких читайликів продовжити мандри у країну казок разом з нами та авторкою цікавих пригод. Сьогодні ви послухаєте частину казкової повісті "Подорож у країну казок". А продовження цієї подорожі ви зможете послухати наступного тижня. Ви отримаєте багато цікавих вражень, бо це справжня розкіш, слухати казку у виконанні авторки.

Минулого четверга ви слухали початок казочки про те, як хлопчик Дмитрик дізнався, що його улюблене ведмежатко Плюх подорожує до країни казок, коли Дмитрик у садочку. Хлопчик звичайно ж також захотів у таку захоплюючу і сповнену пригод подорож. І от що з цього вийшло слухайте уважно.

Добрий день, дітки! Віталія Савченко продовжує читати вам захоплюючі історії про сім'ю чарівників. Ви, малята, надіюся міцно спите вночі і бачите найгарніші сни. А ось герої казкової пригоди Дмитрик, Плюх та Каркарона вирішили здійснити нічну мандрівку у казкову країну. Що у них вийшло, як вони боролися з часом, уповільнюючи його рух, щоб встигнути повернутися до ранку у свої ліжечка, - слухайте!

Казкові бібліочитання: "Віталія Савченко – дітям" продовжуються. Сьогодні дітки послухають казку "Сім'я чарівників" про пригоди і казкові подорожі хлопчика Дмитрика, ведмежатка Плюха, ворони Каркарони. Казкова подорож переносить читачів у чарівний світ пригод, знайомить із пані Меліндою та завітали у її чарівну крамницю – "Крамничка тітоньки Мелінди", щоб підкріпитись. А що було далі слухаємо!

Продовжуємо читати казку "Сім'я чарівників" про пригоди і казкові подорожі хлопчика Дмитрика, ведмежатка Плюха, ворони Каркарони.

Отож давайте зануримося разом із головними героями у чарівний світ казки!

Слухаємо продовження казки!

 

Знайомтесь: книжка!

Пасіка «Україна» та інші казки з війни Дара Корній

22_06_2024_1В нових казках Дари Корній українське минуле перепливає в теперішнє,

Детальніше...

Опитування №11

Що читаєш влітку?

Літературу за шкільною програмою - 24.2%
Додаткову літературу - 33.3%
Обидва варіанти - 42.4%

Всього голосів: 33
голосування за це опитування закінчилось на: 31 серп. 2019 - 00:00
Електронний каталог
Віртуальна реальність
Переможець конкурсу