Бібліотека програм

UkrVox — україномовна читалка

Бібліотека програм
Програма читання тексту вголос

UkrVox — програма та український голос для Speech API для перетворення тексту в голос. За її допомоги можна озвучувати українські (а також англійські та російські) тексти, голосом синтезованим за допомогою комп'ютера. За основу українського голосу взято голос знаменитого диктора українського радіо Ігоря Мурашко.

Серед інших україномовних читалок UkrVox вирізняється сильною лінгвістичною базою, десятками тисяч попередньо встановлених базових слів, підтримкою словотворення та морфологічним аналізом текстів.

Детальніше...
 

Cool Reader — програма для читання електронних книг

Бібліотека програм
Програма для читання електронних книг

Cool Reader — програма для комфортного читання електронних книг, що буде незамінною для тих, кому доводиться читати великий обсяг тексту з екрана. Крім того Cool Reader може читати книги вголос, форматувати і конвертувати тексти.

Серед інших переваг читалки Cool Reader — переформатування тексту під будь-який розмір шрифту, згладжування екранних шрифтів, палітра вікна програми, текстурований фон, плавний скролінг.

Детальніше...
 

WinDjView — програма для перегляду відсканованих книг

Бібліотека програм
djview

WinDjView — проста безкоштовна програма для перегляду файлів в форматі DjVu з вкладками для документів, плавною прокруткою сторінок і розширеними можливості друку. Також WinDjView підтримує закладки, гіперпосилання, пошук по тексту, експорт сторінок в графічний формат BMP, налаштування яскравості, контрасту і гамми.

DjVu — графічний формат, оптимізований для зберігання відсканованих документів. Крім цього, він ідеально підходить для створення електронних книг, особливо технічної літератури зі схемами і формулами, оскільки дозволяє добре стиснути електронний документ без втрати його «читаності».

Детальніше...
 

Video DownloadHelper — плагін FireFox для скачування відео

Бібліотека програм
Downloadhelper – плагін для зкачування відеороликів

Video DownloadHelper - неймовірно корисний плагін для браузера Mozilla FireFox, що дозволяє зберігати всілякі зображення, картинки й відеоролики з будь-якої сторінки, що переглядається у даний момент . Утилітою підтримується величезна кількість форматів фото і відео, а також робота з такими сервісами, як Google Video, YouTube, MySpace і багато інших.

Детальніше...
 

Powered by Joomla!1.5 Multicategories

Знайомтесь: книжка!

Пухнасті казочки. Віталія Савченко

25_06_2024_1Пухнасті казочки приходять звідусіль.

Детальніше...

Опитування №11

Що читаєш влітку?

Літературу за шкільною програмою - 24.2%
Додаткову літературу - 33.3%
Обидва варіанти - 42.4%

Всього голосів: 33
голосування за це опитування закінчилось на: 31 серп. 2019 - 00:00
Електронний каталог
Віртуальна реальність
Переможець конкурсу