У гостях у казки Марії Солтис-Смирнової

Автор: Івано-Франківська центральна міська дитяча бібліотека   

kazkarka_soltys8 жовтня в центральній бібліотеці для дітей відбулася зустріч з казкаркою Марією Солтис-Смирновою.

Пані Марія писати казки почала, коли стала мамою. Допитливі діти запитували про все, що їх оточує. Творча матуся відповідала своїм дітям казками. Так з'явилося хобі, яке згодом переросло у письменницьку роботу. У пані Марії з усього, що ми бачимо і з чим контактуємо, може народитися казка. Її казковими героями стали звичайні батарейки, млинці, восьминіг, комп'ютерна мишка.... «Не можу без казки прожити і дня. І ночі не можу прожити без казки», - це про пані Марію. Її казки невеличкі за розміром, проте дуже цікаві, своєрідні та ненав'язливо повчальні. Вже більше ніж 350 казок відправила у світ Марія Солтис-Смирнова. Письменниця впевнена, що казка допомагає дітям пізнати сутність речей не тільки розумом, але й серцем.

Учні 2-х класів школи №21 познайомилися з казкаркою і з захопленням слухали казки у виконанні авторки. На зустріч діти прийшли з подарунками – вони намалювали ілюстрації до своїх улюблених казок.

По закінченню заходу казкарка уважно переглянула всі роботи дітлахів. Вони їй дуже сподобались. А на малюванні вона знається! Адже й сама часто бере пензлик до рук та малює картини до своїх казок и просто для душі. І як знати, може саме ці роботи надихнуть пані Марію на створення чергової казки. Ми на це надіємося!

Зустріч швидко промайнула! Подорож у країну чудес закінчилась! Казкарці дякували діти гучним «Дякуємо!» і веселими оплесками. Присутні дорослі – дитяча письменниця Віталіна Савченко, поетка Леся Геник, методист департаменту культури при міськвиконкомі Валентина Часник – подякували казкарці за можливість опинитися у дитинстві, за мрії, фантазії та вигадки, що стають у казках мудрим та добрим порадником.

Зустріч з творчістю Марії Солтис-Смирновою продовжується. Адже у бібліотеці протягом тижня триватиме виставка творчих письменниці. У бібліотеці можна послухати деякі казки пані Марії в аудіозаписах.

Приходьте! Зустріч з казкаркою Марією Солтис-Смирновою триває!

Фотомиттєвості зустрічі

Малюнки дітей, учасників зустрічі

 

Знайомтесь: книжка!

Колупаева А.А. Інклюзивна практика: технології навчання

inkluzivna_praktykaУ навчально-методичному посібнику представлено ефективні технології навчання дітей з порушенням психофізичного розвитку;

Детальніше...

Опитування №11

Що читаєш влітку?

Літературу за шкільною програмою - 24.2%
Додаткову літературу - 33.3%
Обидва варіанти - 42.4%

Всього голосів: 33
голосування за це опитування закінчилось на: 31 серп. 2019 - 00:00
Електронний каталог
Віртуальна реальність
Переможець конкурсу

Останні новини

Ульф Старк - «літературний спадкоємець» Астрід Ліндгрен

stark_ulf_112 липня – 75 років від дня народження Ульфа Старка,

Детальніше...
Міжнародний дитячий конкурс-єднання «На одній хвилі»

na_odnij_xvyliНаціональна бібліотека України для дітей,

Детальніше...
Тисяча цікавих мудровинок: ігри, вікторини

tysja_zikav_zastЗмалечку з книжками крокуємо до вершин пізнання.

Детальніше...